Pusťte do svých koupelen přírodní mýdla!

V Mydlárně bolleD vyrábíme přírodní mýdla z kvalitních rostlinných tuků a olejů.

Přírodní mýdla jsou vyráběna a také balena ručně, tradiční metodou za studena.

Vzhledem k tomu, že všechny naše produkty vyrábíme bez konzervantů, mají kratší dobu spotřeby, než je běžné u komerční kosmetiky. Doporučujeme proto nedělat si zbytečné zásoby, i když mýdla vydrží v dobré kondici i déle. Nejlepší mýdla jsou až tak po 6 měsících, protože jsou dobře vyzrálá a proto odolnější a tvrdší.

Při výrobě používáme kvalitní esenciální oleje, to pro vůni, ale esenciální oleje nabízejí také cosi navíc.

Esenciální oleje nebo taky silice nebo éterické oleje jsou obsaženy v různých částech rostlin – listech, stonku, květu, květenství, plodu a také v kůře nebo dřevu. Množství a síla silice v rostlinách je závislá na klimatických podmínkách, ve kterých rostliny rostou. Z rostlin se získávají většinou destilací, v případě citrusových plodů lisováním a extrakcí. Získané oleje jsou vysoce koncentrované se silnými účinky. Účinky jsou silnější než účinky sušených rostlin. Příznivé účinky esenciálních olejů jsou nepopiratelné. Příznivě ovlivňují naše emoce, psychiku a náladu, mohou příznivě ovlivňovat činnost vnitřních orgánů.

Esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné či kojící matky a také malým dětem do 3 let se nedoporučují. Alergeny z těchto olejů jsou uvedeny ve složení mýdel – to jsou ty údaje označené hvězdičkou. Pokud z nějakých důvodů nechcete používat mýdla s vůněmi, máme pro vás variantu přírodních mýdel bez použití esenciálních olejů, můžete si vybrat:

  • Přírodní mýdlo: Dětské
  • Přírodní mýdlo: Kakao
  • Přírodní mýdlo: Bahno z Mrtvého moře

Přírodní mýdla se používají na mytí pokožky celého těla. Při odličování a mytí obličeje dávejte pozor, aby se vám nedostalo do očí, protože jako každé mýdlo, i to přírodní v očích štípe.

Naše mýdla obsahují různé přírodní složky, které mají pěstící účinky. V mýdlech najdete různé kosmetické jíly, které vaši pokožku vyčistí od nečistot do hloubky. Při výrobě používáme také aktivní uhlí, bahno z Mrtvého moře, jemně mleté ovesné vločky, kávu, kakao, chia semínka, mák, mrkvový pudr, chlorellu. Také výtažky květu měsíčku, růže a levandule.

A jak je to ve vaší koupelně?

Používáte průmyslově vyráběná mýdla nebo už jste přešli na ta přírodní?

Přírodní mýdla mají řadu předností. Mají krásnou krémovou pěnu. Jsou šetrné k citlivé pokožce, přirozeně ji hydratují díky obsahu glycerinu, který vzniká přirozeně při saponifikaci. Po umytí přírodním mýdlem nebudete mít pocit vysušené pokožky. Každá kostka mýdla obsahuje etiketu, kde se dočtete, co obsahují. V závorce jsou uvedeny i české názvy. Když si etiketu přečtete, zjistíte, že obsahují pouze přírodní složky.

Tuhá mýdla vám vydrží dlouho, ve sprše nejméně 2 měsíce. Při cestování zaberou málo místa.

Mýdlo používáte několikrát denně při mytí rukou a nejméně jedenkrát denně na mytí celého těla. Proto je tak důležité vybírat kvalitní přírodní mýdla bez chemie.

Průmyslově vyráběná mýdla, kterých jsou obchody plné, neškodí jenom vaší pokožce, ale samozřejmě i přírodě, protože při jejich výrobě je používána celá řada chemických, špatně odbouratelných látek.

Ať už budete používat tuhá nebo tekutá mýdla, zkuste používat ta přírodní. Ulehčíte nejen svojí pokožce, ale i přírodě. A věřte, že budete překvapeni, jak jsou příjemná.

Pokud chcete žít alespoň trochu zdravě, vybírejte si s rozmyslem vše, co konzumujete. Ať už se jedná o kvalitní jídlo, ale také kosmetiku, která se několikrát denně dostává do styku s vaší pokožkou.

https://bolled.cz

Tebokan 120 obsahuje ginkgo bilobu, má proto širokospektré účinky

Tebokan 120 Ginkgo biloba podporuje duševní rovnováhu, kognitivní funkce, mikrocirkulaci cévního a krevního systému, periferní oběhový systém, sluch a oči. Zároveň přispívá k vyrovnané a normální činnosti mozku. Nazývá se také jinan dvoulaločný, strom dlouhověkých a moudrých, a jeho extrakty v Číně již odpradávna sloužily jako ochrana zdraví. Extrakty z jinanu dvoulaločného obsahují tobolky Tebokan 120.

Užíváním tobolek Tebokan 120 podpoříte mozek, cévy, sluch i zrak

Jinan dvoulaločný – ginkgo biloba je dvoudomý opadavý strom. Je jediný svého druhu z monotypické čeledě jinanovitých, který patří fylogeneticky do prastarého řádu jinanotvaré. Nejstarší stopy po rostlině podobné jinanu vedou až do geologického období na rozhraní karbonu a permu v prvohorách, což je období zhruba před 300 až 270 milionů let. V přírodě se zachoval pouze jeden druh, a to ve velmi malé oblasti Číny, kde byl nově objeven i pro Evropu.

Tebokan 120 obsahuje extrakt z ginkgo biloby Gingonis extraktům siccum raffinatum et quantificatum 35 – 67:1, extrahovaný acetonem 60 % m/m, což odpovídá až 32,4 mg flavonových glykosydů a až 7,92 mg terpenolaktonů. Extrakt EGb 761 z listů jinanu dvoulaločného má vazodilatační účinek (rozšiřuje cévy) v tepenné oblasti a reologický účinnek (zlepšuje průtokové vlastnosti krve). Také snižuje kapilární propustnost, podporuje žilní tonus a zlepšuje využití glukózy v buňkách. Rovněž snižuje tvorbu a přítomnost nežádoucích produktů vznikajících při metabolismu – volných radikálů. Tebokan 120 v tobolkách je ideálním doplňkem stravy pro syndromu demence nebo poruchách prokrvení končetin nebo smyslových poruchách – zraku a sluchu. Délka užívání je od měsíce po čtvrt roku u různých poruch. Při delší léčbě a nulovém zlepšení užívání Tebokanu nepřináší další úspěch.

Implantologie Praha

Implantologie Praha

Klinika ústní Implantologie Praha je pracoviště se specializací na dentální implantologii a chirurgickou parodontologii. Dlouholeté zkušenosti v oboru implantologie a kvalitní zahraniční implantologické materiály zajištují stabilní výsledek a dokonalou estetiku. Soustředíme se na rozsáhlé rekonstrukce defektů čelistních kostí a na bezzubé čelisti. V tomto ohledu ošetřujeme i pacienty, kteří byli na jiném pracovišti odmítnuti. http://implantologiepraha.cz/

Dáte si šálek štěstí?

Kdo by je neměl. Chmury se alespoň jednou za čas pověsí na každého. Ať už jsou vyvolané stresem v práci či nespokojeností v osobním či pracovním životě, vždy se je můžeme pokusit trošku rozehnat. Kromě jiných způsobů hlavně bylinkami. Jaké bylinky vám na tváři dokážou vykouzlit úsměv? Která bylinka přináší uvolnění?

Chmury, splín, deprese a špatná nálada způsobují prostředí, ve kterém nemůžeme být dlouho

Jasně, občas se stane, že se nám něco nepovede a pak jsme z toho špatní a rozmrzelí. Když však tuto situaci vyřešíme, většinou se opět cítíme „sluníčkově”. Jsou ale lidé, kteří splínům, špatné náladě a depresi čelí pravidelně. Mnohdy až zbytečně dlouho vytrvávají v prostředí, které má nelibý vliv na jejich psychické i fyzické zdraví. Může za to stres v práci, neshody s partnerem, špatná událost, která je postihla.

Protože je smutek podle psychologů dobrou a důležitou emocí, je dobré si jej prožít. Co nejdříve, jak to jen jde, byste se ale měli snažit o to, abyste se opět cítili dobře nebo alespoň lépe. S tím vám, kromě jiného, mohou pomoct bylinky. Které?

Číst dál...
10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma