Dáte si šálek štěstí?

Kdo by je neměl. Chmury se alespoň jednou za čas pověsí na každého. Ať už jsou vyvolané stresem v práci či nespokojeností v osobním či pracovním životě, vždy se je můžeme pokusit trošku rozehnat. Kromě jiných způsobů hlavně bylinkami. Jaké bylinky vám na tváři dokážou vykouzlit úsměv? Která bylinka přináší uvolnění?

Chmury, splín, deprese a špatná nálada způsobují prostředí, ve kterém nemůžeme být dlouho

Jasně, občas se stane, že se nám něco nepovede a pak jsme z toho špatní a rozmrzelí. Když však tuto situaci vyřešíme, většinou se opět cítíme „sluníčkově”. Jsou ale lidé, kteří splínům, špatné náladě a depresi čelí pravidelně. Mnohdy až zbytečně dlouho vytrvávají v prostředí, které má nelibý vliv na jejich psychické i fyzické zdraví. Může za to stres v práci, neshody s partnerem, špatná událost, která je postihla.

Protože je smutek podle psychologů dobrou a důležitou emocí, je dobré si jej prožít. Co nejdříve, jak to jen jde, byste se ale měli snažit o to, abyste se opět cítili dobře nebo alespoň lépe. S tím vám, kromě jiného, mohou pomoct bylinky. Které?

Číst dál: Dáte si šálek štěstí?

Implantologie Praha

Implantologie Praha

Klinika ústní Implantologie Praha je pracoviště se specializací na dentální implantologii a chirurgickou parodontologii. Dlouholeté zkušenosti v oboru implantologie a kvalitní zahraniční implantologické materiály zajištují stabilní výsledek a dokonalou estetiku. Soustředíme se na rozsáhlé rekonstrukce defektů čelistních kostí a na bezzubé čelisti. V tomto ohledu ošetřujeme i pacienty, kteří byli na jiném pracovišti odmítnuti. http://implantologiepraha.cz/

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2018  WebKlik - PR články zdarma