5 dost dobrých důvodů, proč mít na zápěstí BeWooden náramek

Náramky se nosily už v době pravěké. Zatímco v té době byly vyrobeny ze zvířecích kostí, dnes si naštěstí můžeme zvolit méně morbidnější variantu - BeWooden náramky ze dřeva. A k této příležitosti pro vás máme 5 dost dobrých důvodů, proč mít na zápěstí zrovna BeWooden náramek.

1. BeWooden náramek je ze dřeva

BeWooden náramek je vyrobený ze dřeva - a i kdybychom teď už nenapsali ani řádek, dávala by tato věta smysl. Vždyť dřevo je samo o sobě půvabným materiálem,když se k němu přidá i nápad, pak to nemá chybu. Tím, že jsou BeWooden náramky ze dřeva jsou logicky i hypoalergenní - obracet se na ně tedy budou všichni ti, kteří trpí svědivými červenými puchýřky, kdykoliv si na sebe vezmou šperk s alergenním kovem.

2. BeWooden náramek je k dostání pro muže i ženy

Nejen muži, ale i ženy mohou nosit BeWooden náramek. Nejen ženy, ale i muži si jím mohou ozdobit zápěstí. Protože společnost BeWooden nechtěla diskriminovat ani jednu skupinu (muže nebo ženy), vymyslela, navrhla a dala život BeWooden náramkům pro obě pohlaví. Některé BeWooden náramky jsou si natolik podobné, že je může muž se ženou k outfitu zkombinovat.

3. BeWooden náramkům nechybí kouzlo

Není šperk jako šperk a tohle platí o BeWooden kolekci dvojnásob. BeWooden náramky by tady nebyly bez jednoho geniálního nápadu - poklonit se přírodě a dobrému řemeslu a začít dělat něco výjimečného. Asi tímto vznikla společnost BeWooden, která své zákazníky těší nejen BeWooden náramky, ale také psaníčky, peněženkami, motýlky, zrcátky...

4. BeWooden náramky jsou spjaty s přírodou

Pokud ctíte přírodu, vyjádřit to můžete třeba nošením dřevěných BeWooden náramků, s nimiž u sebe budete mít vždy kousek výjimečného voňavého dřeva.

5. BeWooden náramek vám přiroste k srdci

Respektive přiroste vám k zápěstí, protože si ho oblíbíte natolik, že jej nebudete chtít už nikdy více sundat.

Fotorekvizity jsou zárukou dokonalých fotek

Základem každé společenské události je zábava a pokud si chcete pojistit, aby se každý z vašich hostů skvěle bavil, budete potřebovat originální produkty z našeho obchodu. Staré přísloví říká: „Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo.“ Tím se řídíme i my, a proto jsme sestavili náš sortiment tak, abyste v něm našli vše, co udělá z každé párty perfektní událost, na kterou budou všichni rádi vzpomínat.

Fotorekvizity si nemusíte vyrábět, snadno je můžete zakoupit v eshopu smile4u.cz

Neobyčejné fotografie jedině s fotorekvizitami

K oslavám neodmyslitelně patří fotky, které zvěční ty nejhezčí momenty na celý život. Vytvoření vtipné a veselé fotky není vždy jednoduché, ale s vtipnými fotorekvozitami to dokážete i vy. Nabízíme širokou škálu fotorekvizit pro všechny události, od svatby až po maturitu, oslavu Nového roku, ale i na mnoho dalších událostí. Pokud jste fotograf či provozujete fotoateliér, měly by pro vás být fotorekvizity samozřejmostí. Jedná se o levný doplněk, který dodá každé fotografii potřebný šmrnc.

Naše fotorekvizity nepochází z Číny, všechny vyrábíme manuálně a dokonce vám je zhotovíme na zakázku. Jedná se o minimální investici, která vám zajistí mnoho muziky za málo peněz. Pokud vyhlížíte narozeniny či jakoukoliv oslavu nebo životní událost, vybavíme vás fotorekvizitami podle vašeho gusta. Nechybí u nás ani doplňky k fotorekvizitám a věci pro focení těch nejmenších.

Co nemůže na oslavě chybět

Součástí našeho sortimentu jsou i svatební dekorace. Svatba je jedinečnou událostí, kterou je třeba odlišit od obyčejných oslav právě dekoracemi, které podtrhnou atmosféru celé svatby.

Pokud máte rádi maškarní či karnevaly a chcete na nich vypadat výjimečně, jsou pro vás určeny naše škrabošky. Máme pestrý výběr luxusně vyhlížejících škrabošek pro muže i pro ženy. Nezapomněli jsme ani na děti, pro které jsme připravili dětské škrabošky, ve kterých budou vypadat kouzelně.

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma