Hráči pokeru a návštěvníci kasin najdou vše na jednom místě v nové aplikaci

Slovenská společnost Draxit s.r.o. vydala novou mobilní aplikaci s názvem My Casino Hub (ke stažení v Google Play a App store), která slouží jako informační centrum pro všechny milovníky hazardních her. Aplikace začíná s několika stovkami kasin a pokerových heren v rámci střední Evropy a má ambice postupně expandovat do celého světa.

Číst dál...

Magická psychologie

Magická psychologie

Magická psychologie vychází z psychologie, jak ji běžně známe, a zároveň řeší i to, co běžná psychologie vyřešit neumí, tedy to, co běžně nazýváme magií. Kombinace magie a psychologie je ta nejvýhodnější pro řešení každodenních i neobvyklých otázek, které každému.

Číst dál...

Služby Třinec

Najít dnes aktuální informaci o službách ve svém městě může být docela problematické. Na webu je mnoho firem, které už nefungují, nebo nabízejí jiné služby než v minulosti. Jejich staré stopy s informacemi však na webu stále jsou! Málokdo za sebou na internetu uklízí! Po těchto zkušenostech jsme začali budovat Nový web s aktuálními službami v Třinci a okolí, který je určen pro širokou veřejnost i firmy. Cílem je ověřit kvalitu poskytovaných služeb a hlavně usnadnit hledání těchto informací lidem v Třinci a okolí.

 

 

 

Kosmetický salon na Praze 3

V našem kosmetickém salonu můžete využít celou řadu ošetření včetně kosmetické masáže, která zlepšuje prokrvení a pleti se tak zajistí lepší přísun živím a zároveň dochází k odplavení odpadních látek díky čemuž nebude pleť vypadat unaveně. Také docílíme odstranění zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány a pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek.

Velkou pozornost během ošetření věnujeme čištění aknosní a problematické pleti, které vždy začíná odstraněním povrchových nečistot a dále jsou aplikovány přípravky pro aktivaci čištění pleti dle jejího typu.

Další kapitolou je barvení řas. Toto ošetření je vhodné pro dámy se světlými řasami, nebo obočím, ale stejně dobře se dá využít při sjednocení barvy řas nebo obočí.
V obvyklých případech se k barvení řas používá černá, k barvení obočí světle  až tmavě hnědá. Používáme kvalitní přípravky firmy Thuja.

Zvláštní péči vyžaduje choulostivá pokožka očního okolí. Je zde výrazně tenčí pokožka než jinde na těle a díky struktuře je náchylná k rané tvorbě vrásce ( K jejímu stárnutí dochází již kolem 25 roku někdy i mnohem dříve. Speciální péčí docílíme zmenšení otoků, kruhů a váčků pod očima. Mikromasáž těmi správnými kosmetickými přípravky podporuje obnovu buněk a brání ztrátě vlhkosti a pružnosti pokožky.  
 
Regenerační a protivrásková péče v našem kosmetickém studiu je obsažena v celém spektru krémů a pleťových masek, které aplikujeme dle typu pleti. Je nutné mít na paměti, že obnova pleti probíhá každých cca 28 dní a tak včasná a hlavně pravidelná péče jak v salonu, tak následná domácí péče je základním kamenem pro dlouhotrvající mladistvý vzhled Vaší pleti i v pokročilém věku. Dopřejte si naši péči, Vaše pleť se Vám odmění. http://www.studiolga.cz

Tvorba webové aplikace

Právě jsme dokončili práci na speciálním projektu pro klienta SOS vesničky - významnou neziskovou organizaci zajišťující péči o děti, které není možno adoptovat. Charitativní projekt má za úkol vybrat během určitého období co nejvyšší finanční částku a zajistit tak plnohodnotnou péči o děti bez domova.

A s čím Pixelmate SOS vesničkám konkrétně pomohl?

Cílem bylo vytvořit jednoduchou a moderní microsite, která vyvolá emoce, poskytne uživatelům informace a zároveň umožní přispět libovolnou finanční částku na tento dobročinný projekt. Zajímavým prvkem na webu je točící se baletka a malý fotbalista, kteří znázorňují, jak moc váš finanční příspěvek nadaci pomůže, tedy kolik šťastných dní dítěti zajistí.

Spolupráce s SOS vesničkami byla velmi příjemná a my jsme rádi, že jsme vyhráli výběrové řízení a mohli se podílet na tomto krásném projektu. Pokud vás zajímá více informací o spolupráci, podívejte se do našeho portfolia. Pokud byste rádi sami přispěli nebo se dozvěděli více o kampani, můžete navštívit web www.pixelmate.cz

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma