Magická psychologie

Magická psychologie

Magická psychologie vychází z psychologie, jak ji běžně známe, a zároveň řeší i to, co běžná psychologie vyřešit neumí, tedy to, co běžně nazýváme magií. Kombinace magie a psychologie je ta nejvýhodnější pro řešení každodenních i neobvyklých otázek, které každému.

 

Pochopení a přijetí

Pomůžeme vám pochopit a přijmout vaši minulost a přítomnost. Připravíme vás na to, co vás teprve čeká. Základem magické psychologie je rozhovor mezi vámi a magickou psycholožkou. z nás život přináší.

Tarot keltských draků

Během rozhovoru probíráme to, co tarotové karty o vašem životě říkají. Magická psychologie využívá tarot keltských draků. Poznáváte, že tarotové karty vyprávějí o vašich podstatných životních událostech a dějích. Tarotové karty mluví o tom, s kým jste se potkali, jak na vás působil, jaké vztahy jste spolu měli.

 

Mnohokrát se stává, že až při tomto rozhovoru pochopíte, jaký význam pro vás tak která životní událost nebo životní děj měly a dojdete k odpuštění a přijetí.

 

Ten, kdo příjme svůj život a odpustí všem, kdo vůči němu hřešili, výrazně posílí své sebevědomí a stává se více emocionálně vyrovnaným.

 

Vaše budoucnost vzniká již nyní. Některé události a děje, které vás teprve čekají, budou příjemné, a jiné, jak už to v životě bývá, spíše nevítané.

 

Pomůžeme vám připravit se na to, čemu byste se nejraději vyhnuli a udělat to tak, aby záporné síly byly co nejslabší.

 

Pomůžeme vám, abyste radost, štěstí, lásku a další příjemné záležitosti, které vás teprve čekají, prožili naplno a využili na maximum.

Neváhejte nás kontaktovat ❤️

 

S láskou a úctou

                Vaše Freyja 💕 

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma