Typy náušnic

Náušnic je nepřeberné množství. Liší nejen barvou, tvarem, použitým kovem a drahokamy, ale i zavíráním. Náušnice jsou bezesporu vhodným dárkem k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost. Abyste získali alespoň stručný přehled o variabilitě těchto oblíbených šperků, podíváme se na základní typy náušnic.
Nejoblíbenějšími náušnicemi jsou náušnice na špuntíky. Jedná se o napichovací náušnice, které za uchem upevní malými kovovými nebo plastikovými špuntíky. Díky těmto uzávěrům jsou tyto náušnice nejen lehké na nošení, ale i cenově velmi dostupné. Nejprodávanější jsou stříbrné náušnice, které se hodí na každodenní nošení.
Diamantové náušnice
Oblíbené, ale poněkud nákladnější jsou diamantové náušnice. Pro svůj výjimečný elegantní vzhled se hodí spíše pro netradiční příležitosti jako plesy nebo oslavy. Můžete jimi však okouzlit a podtrhnout svou důležitost i během obchodních jednání.
Perlové náušnice
Perlové náušnice nádherně zdůrazní ženskost a eleganci krásné dámy. Perly se rovněž jako diamanty vyskytují v různých tvarech i barvách a podle toho se určuje i jejich cena. Pravé perly jsou velice drahé, proto dostupnější variantou mohou být perly vypěstované v laboratoři. Na běžné nošení nošení se hodí stříbrné náušnice a na slavnostnější příležitosti zlaté náušnice s perlami. Perly také seženete nejen v klasické bílé, ale třeba i v broskvové nebo levandulové barvě.
Náušnice s drahokamy
Náušnice s drahými kovy jsou krásnou variantou pro dámy, které milují barvy. Drahokamy mají totiž nezměrné množství krásných sytých barev. Opět podle toho, zda jsou drahokamy přírodní nebo umělé, se odvíjí i jejich cena.
Kovové náušnice
Mnohé dámy dávají přednost jednoduchým náušnicím bez jakýchkoli drahokamů nebo jiných kamínků. Chtějí jednoduchou krásu, kterou mohou podtrhnout náušnice čistě ze žlutého, stříbrného nebo růžového zlata. Pro svůj metalický vzhled je oblíbená také platina.

Sedací vaky, taburety, pohankové polštáře

Sedací vaky SIU, zakázkové, originální a nápadité šití výrobků různých barev a tvarů. Sedací vaky, taburety, pohankové polštáře, dekorační polštářky kvalitní výroby z odolných materiálů. Všechny produkty jsou originální české výroby. Kromě prodávaných produktů je možné nechat si ušít produkt na míru. Sedací vaky jsou vyhledávaným bytovým nábytkem pro jejich odolnost a přizpůsobivost. Všechny sedací vaky jsou skvělé pro pohodlné sezení, protože se tvarují podle vašeho těla. V nabídce jsou kromě vaků větších velikostí také sedací vaky pro děti, které si je jistě oblíbí. Kromě sedacích vaků zde naleznete u taburety, dekorační polštářky a jiné doplňky.

POLOMIO - Šperk, jako symbol lásky

Šperky naplňují životy mnoha lidí. Na první pohled drobný kousek cenného kovu je ve skutečnosti něčím víc. Vždyť často byl takový šperk z lásky darovaný.
Darováním šperk jakoby získal duši. Vždyť jím chtěl jeho dárce vyjádřit svou lásku a obdiv k milované osobě, poděkovat za společně prožitá léta nebo jím požádat o počátek společného života. K takovým šperkům patří zejména zásnubní prsteny. Prsteny na Polomio.cz mohou být právě těmi láskou naplněnými šperky, které přinesou spoustu radosti a lásky. Na stránkách Polomio Jewellery si najdete svůj třpytivý kousek, který budete na prsteníčku pyšně nosit.

Číst dál: POLOMIO - Šperk, jako symbol lásky

RC modely, které nezkazí žádnou legraci

Svět RC modelů nabízí pořádnou zábavu nejen pro děti, ale i pro dospělé! Vždyť i oni si zaslouží pořádnou porci smíchu! A víte, že nejlepší zábava je ta škodolibě myšlená? Trocha škodolibosti nikdy neuškodí obzvlášť poté, co způsobí obrovský výbuch smíchu a třeba uvolnění atmosféry na pracovišti.
Vystrašte své kolegyně v práci RC stonožkou! Její realistické zpracování nadělá rozruch téměř všude. Usedavá práce má prý neblahý vliv na zdravotní stav. Proto, když děláte v kanceláři je jen na vás, aby jste svým kolegům a kolegyním zajistili notnou dávku pohybu. Nenápadně přijďte do práce a dělejte věci jako obvykle. Když však přijde ta vhodná doba - to znamená, když volnočasová konverzace utichne a všichni se začnou věnovat své práci, vy vytáhněte vaše eso v rukávu. Děsivou a velmi realistickou RC stonožku! Ta z křesel a židlí zaručeně vytáhne všechny vaše kolegy a kolegyně.

Číst dál: RC modely, které nezkazí žádnou legraci
10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma