Otrokovické svahy trailový běh

Otrokovické svahy
Otrokovické svahy

Trailový běh Otrokovické svahy

Ahoj všem běžcům,

zveme všechny běžce, na již 3. ročník přespolního běhu Otrokovické svahy. Běh bude v sobotu 26. října 2019 na atletickém stadionu TJ Jiskra Otrokovice na Baťově.

Připravujeme pro Vás závody na 10 km a na 5 km. Obě tratě poběžíte v prostoru kopce Trestný nad Otrokovicemi. Tratě na 10 a 5 km jsou vedeny lesem a po lesních pěšinách.

Zároveň připravujeme závody pro nejmenší. Děti poběží na tratích 1000 a 400 m na stadionu. Ty nejmenší děti mohou běžet závod společně se svými rodiči. Děti, které poběží závod na 400 metrů, neplatí žádné startovné. Chceme, aby děti měli dostatek zdravého pohybu.

U dalších tratí se výše startovného mění v závislosti na době a typu závodu, kterého se chcete zúčastnit. Avšak startovné na žádný závod nepřevyšuje 200 korun, při internetové registraci je cena startovného na desetikilometrovou trať 100 korun.

Pokud se Vám článek líbil navštivte nás na našem webu. Registrujte se nejpozději do 21. 10. 2019 přes registrační formulář na webu na náš trailový běh Otrokovické svahy 2019.

Těšíme se na Vás!

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma