WorldVentures - světově největší přímý prodejce organizovaného skupinového cestování

Čím dál více lidí plánuje společnou dovolenou; skupinové cestování se stává z mnoha důvodů stále oblíbenějším.

Kromě jednotlivců spojujících se za účelem plánování společné dovolené se ke stejnému kroku odhodlávají na místní a mezinárodní úrovni i firmy nabízející cestovatelům balíčky pro skupinové cestování.

WorldVentures, světově největší přímý prodejce organizovaného skupinového cestování, je jednou z takových firem. Hlavním produktem společnosti je klub cestovatelů DreamTrips, jehož členové mají možnost užívat si cestovatelské příležitosti šité na míru, výhodné nabídky ve vybraných restauracích, hotelích, exkurzích a zábavních prostorách po celém světě.

This image shows the founders of World Ventures: Wayne Nugent and Dan Stammen

World Ventures založili 10. prosince 2005 Wayne Nugent a Dan Stemmen. Jak se uvádí na webu World Ventures, podnik byl založen za účelem “vytvoření nejlepší cestovatelské komunity na světě. Klub umožňuje komukoliv s jakýmkoliv rozpočtem užívat si víc.”

Tyto World Ventures zážitky se jmenují Dream Trips.

Jedná se o celosvětově největšího přímého prodejce organizovaných skupinových cest s nezávislými zástupci v 28 zemích světa. Oba zakladatelé mají bohaté zkušenosti v přímém prodeji a síťovém marketingu.

World Ventures kromě jiného nabízí webovou stránku, kde si lze prohlédnout rozličné lety a hotely, z nichž si můžete vybírat na základě vašeho rozpočtu nebo diáře například jako na webu Expedia. Pokud vezmete v potaz skutečnost, že každý Dreamtrip je organizovaným zážitkem obsahujícím (v závislosti na Dreamtripu) různé prohlídky, expedice, letištní transfery a podobně, jedná se o velmi dobrý poměr mezi hodnotou a celkovou cenou umožňující vám ušetřit od 25% až do 75% cestovních nákladů.
Za doporučení 1 a více členů (v závislosti na zvoleném členství) můžete začít inkasovat provize. Ve skutečnosti provize zaznamená něco málo přes 22% zapojených jednotlivců a zbytek nikoliv. Důvod je zřejmý většina lidí si zařídí členství, ale nestanou se zástupci, chtějí tedy pouze cestovat. Zbylých 22% chápe, že jako v každé společnosti se síťovým marketingem se vám začne vracet pouze to, co investujete. Jen malá část lidí má dostatečnou sílu a vytrvalost na to, aby si podobným způsobem dokázala zajistit vlastní příjem.

World Ventures má klientskou a zastupitelskou stranu.

Jako u každého podniku je nutný produkt, že ano? U World Ventures je produktem členství. Jako klient World Ventures nemůžete vydělávat peníze. Můžete se vydat na dovolenou, ušetřit peníze díky slevovým balíčkům a užívat si Dream Trip zážitky.

Jako zástupce World Ventures se stanete součástí World Ventures RBS, což je obchodnický systém (Representative Business System). Jako zástupce si můžete vydělat peníze vytvořením týmu, který bude sám přitahovat další lidi. Provize získáte jak z vlastních prodejů, tak i z prodejů členství vaším týmem.

Proč se vydat na výlet

Výlety a prázdninové vzpomínky nejen s rodinou ale i s přáteli přinášejí mnoho benefitů. Pokud se chystáte naplánovat si vaši další dovolenou, pak si přečtěte několik plusových bodů, které vám mohou “společníci při cestování” nabídnout.

Utečte z komfortní zóny: Kolega vás vyburcuje k vyplavení adrenalinu na lanovce nebo bungee jumpingu. Ať už se jedná o jakoukoliv akci, některé zážitky vás dozajista učiní statečnějšími a dostanou vás mimo běžnou dovolenkovou rutinu.

Společnost: Parta lidí vám pomůže lépe překonat čas strávený během letů a mezipřistání.

Bezpečí: V četnosti je bezpečí. Návštěva turistických míst a atrakcí ve skupině je bezpečnější, neboť skupina omezuje riziko, že se ztratíte nebo se stanete cílem kriminálního útoku.

Cenová efektivita: Dovolenkování ve skupině dokáže minimalizovat cestovní náklady, neboť můžete sdílet náklady na dopravu, ubytování a podobně. Skupinové cestování vám rovněž umožňuje čerpat výhody skupinových sazeb a slev, které většina resortů a aerolinek nabízí.

Příležitost se socializovat: Člověk je tvor společenský. Cestování s rodinou a přáteli vám dává možnost vytvářet a sdílet zážitky. Je to rovněž příležitost najít a sdílet nová přátelství s lidmi majícími stejné zájmy.

 

Top dárky pro zaměstnance a klienty

Přemýšlíte jak odměnit své zaměstnance za dobře odvedenou práci po celý rok ve Vaší firmě nebo jaký dárek by byl vhodný pro Vaše klienty? Jaký produkt by jim nejvíce udělal radost? Dárkový koš, pero, sleva na nějakou wellness službu? Co takhle zkusit gurmánský dárek? Něco sladkého, co se samo rozpustí na jazyku a nabudí chuťovým pohárkům pocit štěstí.

Čokoshop je internetový obchod, který se specializuje na prodej té nejchutnější čokolády světových výrobců, kteří svojí recepturu zakládají na nejkvalitnějších čokoládových bobech. Už jste vyzkoušeli belgickou, francouzskou, německou čokoládu? Pravé belgické nebo francouzské čokoládové lanýže? Belgické pralinky? Ten pocit čokolády na jazyku v porovnání s levnými čokoládami v obchodních regálech je přímo nepopsatelný.

Darujte i Vy speciální dárek Vašim zaměstnancům, který jim osladí nadcházející vánoční svátky společně strávené v kruhu své rodiny.

V našem Čokoshopu naleznete široký výběr čokolády od speciálních vánočních dárků, tabulkové čokolády, čokoládových lanýžu, Mozartových koulí, originálních čokoládek, až po čokoládky v dárkové dóze.

Originální dárek, který rozzáří vymlsanou tvář každého zaměstnance a nabudí jeho chuťové buňky!

 

 

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma