Top dárky pro zaměstnance a klienty

Přemýšlíte jak odměnit své zaměstnance za dobře odvedenou práci po celý rok ve Vaší firmě nebo jaký dárek by byl vhodný pro Vaše klienty? Jaký produkt by jim nejvíce udělal radost? Dárkový koš, pero, sleva na nějakou wellness službu? Co takhle zkusit gurmánský dárek? Něco sladkého, co se samo rozpustí na jazyku a nabudí chuťovým pohárkům pocit štěstí.

Čokoshop je internetový obchod, který se specializuje na prodej té nejchutnější čokolády světových výrobců, kteří svojí recepturu zakládají na nejkvalitnějších čokoládových bobech. Už jste vyzkoušeli belgickou, francouzskou, německou čokoládu? Pravé belgické nebo francouzské čokoládové lanýže? Belgické pralinky? Ten pocit čokolády na jazyku v porovnání s levnými čokoládami v obchodních regálech je přímo nepopsatelný.

Darujte i Vy speciální dárek Vašim zaměstnancům, který jim osladí nadcházející vánoční svátky společně strávené v kruhu své rodiny.

V našem Čokoshopu naleznete široký výběr čokolády od speciálních vánočních dárků, tabulkové čokolády, čokoládových lanýžu, Mozartových koulí, originálních čokoládek, až po čokoládky v dárkové dóze.

Originální dárek, který rozzáří vymlsanou tvář každého zaměstnance a nabudí jeho chuťové buňky!

 

 

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma