Pusťte do svých koupelen přírodní mýdla!

V Mydlárně bolleD vyrábíme přírodní mýdla z kvalitních rostlinných tuků a olejů.

Přírodní mýdla jsou vyráběna a také balena ručně, tradiční metodou za studena.

Vzhledem k tomu, že všechny naše produkty vyrábíme bez konzervantů, mají kratší dobu spotřeby, než je běžné u komerční kosmetiky. Doporučujeme proto nedělat si zbytečné zásoby, i když mýdla vydrží v dobré kondici i déle. Nejlepší mýdla jsou až tak po 6 měsících, protože jsou dobře vyzrálá a proto odolnější a tvrdší.

Při výrobě používáme kvalitní esenciální oleje, to pro vůni, ale esenciální oleje nabízejí také cosi navíc.

Esenciální oleje nebo taky silice nebo éterické oleje jsou obsaženy v různých částech rostlin – listech, stonku, květu, květenství, plodu a také v kůře nebo dřevu. Množství a síla silice v rostlinách je závislá na klimatických podmínkách, ve kterých rostliny rostou. Z rostlin se získávají většinou destilací, v případě citrusových plodů lisováním a extrakcí. Získané oleje jsou vysoce koncentrované se silnými účinky. Účinky jsou silnější než účinky sušených rostlin. Příznivé účinky esenciálních olejů jsou nepopiratelné. Příznivě ovlivňují naše emoce, psychiku a náladu, mohou příznivě ovlivňovat činnost vnitřních orgánů.

Esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné či kojící matky a také malým dětem do 3 let se nedoporučují. Alergeny z těchto olejů jsou uvedeny ve složení mýdel – to jsou ty údaje označené hvězdičkou. Pokud z nějakých důvodů nechcete používat mýdla s vůněmi, máme pro vás variantu přírodních mýdel bez použití esenciálních olejů, můžete si vybrat:

  • Přírodní mýdlo: Dětské
  • Přírodní mýdlo: Kakao
  • Přírodní mýdlo: Bahno z Mrtvého moře

Přírodní mýdla se používají na mytí pokožky celého těla. Při odličování a mytí obličeje dávejte pozor, aby se vám nedostalo do očí, protože jako každé mýdlo, i to přírodní v očích štípe.

Naše mýdla obsahují různé přírodní složky, které mají pěstící účinky. V mýdlech najdete různé kosmetické jíly, které vaši pokožku vyčistí od nečistot do hloubky. Při výrobě používáme také aktivní uhlí, bahno z Mrtvého moře, jemně mleté ovesné vločky, kávu, kakao, chia semínka, mák, mrkvový pudr, chlorellu. Také výtažky květu měsíčku, růže a levandule.

A jak je to ve vaší koupelně?

Používáte průmyslově vyráběná mýdla nebo už jste přešli na ta přírodní?

Přírodní mýdla mají řadu předností. Mají krásnou krémovou pěnu. Jsou šetrné k citlivé pokožce, přirozeně ji hydratují díky obsahu glycerinu, který vzniká přirozeně při saponifikaci. Po umytí přírodním mýdlem nebudete mít pocit vysušené pokožky. Každá kostka mýdla obsahuje etiketu, kde se dočtete, co obsahují. V závorce jsou uvedeny i české názvy. Když si etiketu přečtete, zjistíte, že obsahují pouze přírodní složky.

Tuhá mýdla vám vydrží dlouho, ve sprše nejméně 2 měsíce. Při cestování zaberou málo místa.

Mýdlo používáte několikrát denně při mytí rukou a nejméně jedenkrát denně na mytí celého těla. Proto je tak důležité vybírat kvalitní přírodní mýdla bez chemie.

Průmyslově vyráběná mýdla, kterých jsou obchody plné, neškodí jenom vaší pokožce, ale samozřejmě i přírodě, protože při jejich výrobě je používána celá řada chemických, špatně odbouratelných látek.

Ať už budete používat tuhá nebo tekutá mýdla, zkuste používat ta přírodní. Ulehčíte nejen svojí pokožce, ale i přírodě. A věřte, že budete překvapeni, jak jsou příjemná.

Pokud chcete žít alespoň trochu zdravě, vybírejte si s rozmyslem vše, co konzumujete. Ať už se jedná o kvalitní jídlo, ale také kosmetiku, která se několikrát denně dostává do styku s vaší pokožkou.

https://bolled.cz

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma