Autopotahy na míru nebo univerzální autopotahy

Autopotahy jsou autodoplňek který nám jednak ochrání sedadla před opotřebením, to je výhodné u nového vozu, nebo zakryje poškozená sedadla, to v případě koupě ojetého vozu. Také když jsou častými pasažéry našeho vozu malé děti či pes, není od věci chránit sedadla autopotahy.

Autopotahy Florencie

Čeká nás ale zásadní rozhodnutí kolik do toho investovat a s tím spojená otázka zda autopotahy na míru nebo univerzální autopotahy.

 

Univerzální autopotahy jsou dobrou volbou v případě starších vozů. Starší vozidla jednak nemají například takovou hodnotu, abychom uvažovali o investici v řádech několika tisíc korun, ale chceme investovat jen okolo jednoho tisíce korun. Dále také starší vozidla nemají většinou složitá, příliš tvarovaná sedadla a UNI potahy na nich docela sedí. Univerzální potahy se prodávají jak na celé auto, tak i na toliko přední sedadla nebo jen na jedno sedadlo, to je výhodné u vozidel, které drtivou většinu času užívá jen jeden uživatel a jezdí sám.

Do novějších vozidel a vozidel s častým provozem je ale vhodné pořídit autopotahy na míru. Ty jednak sedí lépe a také si poradí s loketními opěrkami, stolky, zachovají přístup ke kapsám a počítají s ovládacími prvky, které má každé auto někde jinde. Materiálově jsou i ty nejlevněší potahy na míru většinou lepší než levné univerzály. Cenově lze říci, že začínáme na cca dvou tisících korunách a autopotahy ze zátěžových a otěruvzdorných materiálů jsou na cca čtyrech tisících a více.

Univerzální autopotahy a levnější přesné potahy jsou ze seriové výroby a lze je bez problémů reklamovat na shopu i bez udání důvodů, ale na zakázkové potahy z individuální vyroby se tato možnost nevztahuje a lze rekalmovat jen klasicky při výrobních a materiálových vadách.

 

10 GB Hosting za 25 Kč

Kvalitní hostingová služba za 25 Kč

GEEK Trička

Nabídka originálních GEEK triček pro Ajťáky i jiné. Linux trička.

IT Vánoční dárky

Vánoční dárky pro Ajťáky

Filmy - War-forum.net

Filmy ke stažení zdarma.

Ubytování zaměstnanců

Levné ubytování zaměstnanců v Praze

2020  WebKlik - PR články zdarma